خرید ، فروش ، رهن، اجاره مسکن، ویلا ، آپارتمان ، تجاری ، زمین در آمل

آیا بدنبال خرید ملک مناسب در یک شهر خوش آب و هوا در شمال هستید؟ یکی از بهترین پیشنهاد های ما به شما خرید ملک و زمین در آمل است چرا که چشم انداز جنگل و کوهستان این شهر همراه با دیگر جاذبه های آن، تمام آن چیزی است که هر خریداری انتظار دارد و به دنبال آن است.

خرید ویلا فلت 130 متری در آمل
فروش
2 خواب
130 متراژ
80 زیر بنا
قیمت: 2,200,000,000
مشاهده جزئیات
خرید ویلا نیم پیلوت  210 متری در آمل
فروش
2 خواب
210 متراژ
130 زیر بنا
قیمت: 3,000,000,000
مشاهده جزئیات
فروش ویلا تریبلکس شیک 400 متری در آمل
فروش
4 خواب
400 متراژ
270 زیر بنا
قیمت: 14,000,000,000
مشاهده جزئیات
خرید ویلا 140 متری درمنطقه کمربندی آمل
فروش
1 خواب
140 متراژ
80 زیر بنا
قیمت: 1,450,000,000
مشاهده جزئیات
فروش زمین 1000 متری در آمل
فروش
1000 متراژ
قیمت: 14,000,000,000
مشاهده جزئیات

آمل

روزانه آمار افرادی که به شهرستان آمل مهاجرت و یا سفر میکنند در حال افزایش است و این موضوع دلالت بر این دارد که آمل یک شهر رو به پیشرفت است که طبیعت فوق العاده زیبای آن، طرفداران بسیار زیادی دارد.

سرمایه گذاری در آمل

این شهر جنگلی و کوهستانی فاصله کمی با دریا دارد و از امکانات شهری مناسبی برخوردار است. ویلا ها، آپارتمان ها، زمین ها و ملک های تجاری بنا شده در این شهر همگی از قیمت مناسبی برخوردار هستند چرا که آمل جزو شهر های بسیار گران به شمار نمی رود و این موضوع به این معناست که خرید ویلا، زمین ، آپارتمان و مغازه در این شهر برای شما یک فرصت سرمایه گذارای فوق العاده خواهد بود.

خرید و فروش ملک های ارزان در آمل

در وبسایت ویهان پلاس بهترین ملک های موجود با مناسب ترین قیمت ها گلچین شده اند و اظلاعات تکمیلی و امکانات هر ملک به طور کامل ثبت شده اند تا شما براحتی بتوانید ملک متناسب با نیاز خود و همچنینی متناسب با بودجه تان را پیدا کنید. کارشناسان مجرب ویهان پلاس در راه پیدا کردن ویلا، آپارتمان، زمین و یا مغازه در آمل همراهتان خواهند بود و نهایت یاری را به شما خواهند رساند.

خرید ویلا در آمل

خرید و فروش شیک ترین و تمیز ترین ویلا های جنگلی و شهرکی در شهرستان امل مازندران با مناسب ترین و پایین ترین قیمت ویژه خریداران ویلا در وبسایت ویهان پلاس برای تمامی متقاضیان قرار داده شده و چنانچه قضد خرید یک ویلا در آمل دارید میتوانید مناسب ترین ویلا را انتخاب کرده و با کمک مشاوران ما نسبت به خرید اقدام کنید.

خرید آپارتمان در آمل

اگر قصد خرید آپارتمان خوش ساخت در آمل را دارید، باید بدانید که تمامی آپارتمان های ثبت شده توسط مشاور املاک ویهان پلاس، کاملا ملک هایی شیک و تمیز، با امکانات مناسب در بهترین مناطق آمل هستند و متناسب با هر سلیقه ای میباشند.در این صفحه بهترین آپارتمان های موجود در آمل قرار گرفته اند تا شما براحتی از میان آن ها اپارتمان دلخواه خود را انتخاب کنید.

خرید زمین ارزان در آمل

مناطق متعددی در شهر آمل وجود دارند که دارای زمین هایی با قیمت نسبتا پایین تر و ارزان هستند. برای خرید زمین هایی با قیمت ارزان در شهر امل میتوانید از مشاوران املاک ویهان پلاس یاری بگیرید.

قیمت ویلای جنگلی در آمل

همانطور که میدانید ویلا های حنگلی زیادی در این شهر بنا شده اند که همگی ارزش خرید دارند. متقاضیان خرید ویلای جنگلی در شهر آمل در شمال ایران میتوانید با جستجو در صفحه خرید ویلا در آمل بهترین ویلا های مطابق سلیقه تان را با بهترین و مناسب ترین قیمت پیدا کنید.

خرید و فروش ملک تجاری در آمل

چنانچه بدنبال سرمایه گذاری در این شهر و خرید و فروش و یا اجاره یک ملاک تجاری هستید میتوانید با کمک مشاوران مجرب ویهان پلاس نسبت به جستجو و خرید ملک تجاری و مغازه ارزان اقدام کنید.