خرید ، فروش ، رهن، اجاره مسکن، ویلا ، آپارتمان ، تجاری ، زمین در ایزدشهر

اگر بدنبال خرید ملک مناسب در یک شهر خوش آب و هوا در شمال هستید از بهترین پیشنهاد های ما به شما خرید ملک و زمین در ایزدشهر است چرا که طبیعت و ساحل و جاذبه های این شهر و ویلا های خوش ساخت و ملک های قیمت مناسب این شهر، تمام آن چیزی است که هر خریداری انتظار دارد و به دنبال آن است.

خرید ویلا فلت 213 متری در ایزدشهر
2 خواب
213 متراژ
92 زیر بنا
قیمت: 5,900,000,000
مشاهده جزئیات
خرید ویلا فلت 220 متری در ایزدشهر
2 خواب
220 متراژ
100 زیر بنا
قیمت: 5,000,000,000
مشاهده جزئیات
خرید ویلا دوبلکس 240 متری در ایزدشهر
4 خواب
240 متراژ
260 زیر بنا
قیمت: 12,000,000,000
مشاهده جزئیات
خرید ویلا دوبلکس 350 متری در ایزدشهر
4 خواب
350 متراژ
280 زیر بنا
قیمت: 24,000,000,000
مشاهده جزئیات

خرید ملک و زمین در ایزدشهر

مازندران، بهشت ایران زمین و از سرسبزترین مناطق ایران زیبا محسوب می شود که از نظرگردشگر پذیری، رتبه اول در کشور را دارد و هرساله پذیرای گردشگران و طبیعت گردان زیادی است. از زیباترین شهر های این استان، شهر ساحلی ایزدشهر در ۷ کیلومتری شرق نور و ۸ کیلومتری غرب محمودآباد واقع شده‌است.

سرمایه گذاری در ایردشهر

ایزدشهر یکی از مناسب ترین شهر های مازندران برای سرمایه گذاری بشمار میرود، چرا که از امکانات رفاهی کاملی برخوردار است و روز به روز در حال پیشرفت در همه زمینه ها میباشد. جاذبه های گردشگری و طبیعت بکر این شهر باعث جذب مسافران و مهاجران زیادی شده و ویلا ها  و آپارتمان های ساحلی ایزدشهر در میان آن ها بسیار محبوب واقع شده اند.

قیمت خرید ملک و زمین در ایزدشهر

قیمت املاک در این شهر توریستی بسیار مناسب تر و ارزان تر از شهر های گران شمال میباشد و شما براحتی با خرید ویلا، آپارتمان، زمین و یا ملک تجاری یک سرمایه گذاری خوب خواهید داشت. از آنجایی که این شهر ساحلی میباشد، قیمت ملک های نزدیک به خط دریا گران تر خواهند بود و هر چقدر از ساحل دور تر شویم با قیمت های پایین تری مواجه خواهیم شد.

خرید ویلا شهرکی در ایزدشهر

شهرک های بنا شده در این شهر جزو شهرک های برند شمال اند که از ویلا های بسیار خوش ساخت برخوردار اند و هم چنین قیمت های مناسبی هم دارند و همگی دارای امکانات مناسب برای اقامت هستند. برای خرید ویلاهای لوکس در ایزدشهر میتوانید از کارشناسان فروش ویهان پلاس مشاوره دریافت کنید.

قیمت خرید ملک تجاری و مسکونی در ایزدشهر

مشاوران مجرب املاک ویهان پلاس همواره در تلاش است تا بهترین ویلا ها، آپارتمان ها، زمین و مغازه های موجود در این شهر ا گلچین کرده و در اختیار تمامی مشتریان خود قرار دهد تا به آسانی ملک مورد نظر مطابق با نیاز خود را بیابند و براحتی ملک مورد نظر خود را با ارزان ترین قیمت خریداری کنن.