خرید ، فروش ، رهن، اجاره مسکن، ویلا ، آپارتمان ، تجاری ، زمین در سرخرود

در وبسایت ویهان پلاس بروز ترین آگهی های خرید و فروش ویلا ساحلی در سرخرود، خرید زمین مسکونی و زراعی در نور، خرید و فروش آپارتمان و رهن و اجاره مغازه با مناسب ترین قیمت قرار داده شده اند تا براحتی ملک مورد نظر خود را پیدا کنید . با کمک مشاوران ما مناسب ترین ملک را خریداری کنید.

خرید ویلا دوبلکس 220 متری در سرخرود
فروش
3 خواب
220 متراژ
190 زیر بنا
قیمت: 10,000,000,000
مشاهده جزئیات
خرید ویلا دوبلکس 200 متری در سرخرود
فروش
3 خواب
200 متراژ
260 زیر بنا
قیمت: 6,000,000,000
مشاهده جزئیات
خرید ویلا دوبلکس 180 متری در سرخرود
فروش
3 خواب
180 متراژ
236 زیر بنا
قیمت: 6,000,000,000
مشاهده جزئیات
خرید ویلا دوبلکس 300 متری در سرخرود
فروش
3 خواب
300 متراژ
280 زیر بنا
قیمت: 5,800,000,000
مشاهده جزئیات
خرید ویلا دوبلکس 234 متری در سرخرود
فروش
3 خواب
234 متراژ
250 زیر بنا
قیمت: 8,500,000,000
مشاهده جزئیات
فروش ویلا دوبلکس 300 متری در سرخرود
فروش
4 خواب
300 متراژ
290 زیر بنا
قیمت: 10,000,000,000
مشاهده جزئیات

سرخرود

قیمت خرید ملک در سرخرود

قیمت خرید ویلا، آپارتمان و زمین در این شهر از 500 میلیون آغاز شده و شما با در اختیار داشتن هر چقدر بودجه ای میتوانید یک ملک  مناسب در سرخرود خریداری کنید.

قیمت املاک در این شهرساحلی بستگی به فاصله آن از دریا دارد بطوریکه ویلا های ساحلی یا آپارتمان ها و زمین های ساحلی قیمت بالاتری نسبت به ملک های مرکز شهر و دور از دریا دارند. بطور کلی اگر به دنبال خرید یک ملک ارزان برای اقامت هستید بین آپارتمان و ویلا، آپارتمان گزینه اقتصادی تری به حساب می آید.

سرمایه گذاری در سرخرود

سرخرود یک منطقه توریستی است و در آن امکانات زیادی برای گردشگران آماده شده، از نطر ساخت و ساز و سرمایه گذاری از بهترین شهر های شمال است و خرید و فروش ملک و زمین در آن از اهمیت بالایی برخوردار است بطوریکه سوددهی بالایی برایتان در پیش خواهد داشت.

اگر بدنبال یک ویلا، آپارتمان، زمین و یا ملک تجاری در شهر سرخرود هستید، بهترین ویلا ها در وبسایت ویهان پلاس جمع آوری شده اند که از قیمت معقولانه ای نیز برخوردار اند و خرید آپارتمان، زمین و یا ویلای ارزان را در این شهر ساحلی برای هر خریداری ممکن می سازد. با جستجو در میان ملک های ثبت شده و مقایسه امکانات و قیمت ها میتوانید مناسب ترین ویلا را برای خرید انتخاب کنید و جهت دریافت مشاوره های بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

خرید آپارتمان در سرخرود

اگر بدنبال خرید اپارتمان در سرخرود هستید باید بدانید که آپارتمان های خط ساحلی در سرخرود قیمت پایین تریی نسبت به ویلا ها دارند. تمامی آپارتمان های ثبت شده توسط مشاور املاک ویهان پلاس ملک هایی شیک و تمیز، با امکانات مناسب در بهترین مناطق سرخرود اند که ارزش خرید دارند. در این صفحه بهترین آپارتمان های موجود در سرخرود قرار گرفته اند تا شما براحتی از میان آن ها اپارتمان دلخواه خود را انتخاب کنید.

خرید زمین ساحلی در سرخرود

از آنجایی که سرخرود یکی از شهر های توریستی به شمار میرود ارزش زمین های این شهر هم بسیار بالاست بطوریکه خیلی از مردم با خرید زمین در این شهر به دنبال سرمایه گذاری با سوددهی بالا هستند. زمین های ساحلی این شهر با اینکه قیمت بالاتری دارند، بهترین گزینه برای سرمایه گذاری اند و چنانچه قصد فروش آن را داشته باشید مشتری های زیادی خواهان پرداخت  مبلغ مناسب خواهند بود.

خرید و فروش ویلا ساحلی در سرخرود

سرخرود از نظر وجود ویلا های متعدد ساحلی در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است چرا که ویلاهای خوش ساختی در این شهر بنا شده اند و با قیمت بسیار مناسبی به فروش میرسند. چنانچه بدنبال ویلا ساحلی هستید، املاک ویهان پلاس بهترین ویلا ها با ارزان ترین قیمت را جهت خرید و فروش به شما معرفی خواهد کرد.

قیمت زمین ارزان در سرخرود

زمین های ساحلی این شهر قیمت نسبتا بالاتری دارند به همین دلیل برای خرید زمین ارزان باید به دنبال زمین هایی باشید  که از ساحل فاصله بیشتری داشته باشند. یعنی هر چه زمین از خط ساحل دورتر باشد از قیمت ارزان تری برخوردار خواهد بود. مشاوران مجرب ما میتوانند در زمینه پیدا کردن ارزان ترین زمین های این شهر به شما یاری برسانند.

خرید ملک تجاری در سرخرود

چنانچه بدنبال سرمایه گذاری در سرخرود توسط خرید ملک تجاری هستید میتوانید از مشاوران املاک ویهان پلاس کمک بگیرید. مغازه و ملک های تجاری در متراژ ها متنوع با قیمت مناسب و ارزان در این وبسایت موجود اند که با توجه به بودجه خود از میان آن ها، ملک مورد نظر خود را میتوانید انتخاب کنید.