خرید ، فروش ، رهن، اجاره مسکن، ویلا ، آپارتمان ، تجاری ، زمین در نور

در وبسایت ویهان پلاس بروز ترین آگهی های خرید و فروش ویلا در نور، خرید زمین مسکونی و زراعی در نور، خرید و فروش آپارتمان و رهن و اجاره مغازه با مناسب ترین قیمت قرار داده شده اند تا براحتی ملک مورد نظر خود را پیدا کنید.

خرید ویلا تریپلکس 200 متری در نور
فروش
3 خواب
200 متراژ
330 زیر بنا
قیمت: 7,800,000,000
مشاهده جزئیات
خرید ویلا دوبلکس 300 متری در نور
فروش
4 خواب
300 متراژ
300 زیر بنا
قیمت: 9,000,000,000
مشاهده جزئیات
خرید آپارتمان 158 متری در نور
فروش
3 خواب
158 متراژ
قیمت: 18,000,000,000
مشاهده جزئیات
فروش ویلا 300 متری در نور منطقه رستمرود
فروش
2 خواب
300 متراژ
120 زیر بنا
قیمت: 7,000,000,000
مشاهده جزئیات
فروش ویلا 516 متری در نورمنطقه رستمرود
فروش
2 خواب
516 متراژ
120 زیر بنا
قیمت: 23,220,000,000
مشاهده جزئیات

نور

شهرستان نور به عنوان پایتخت ساحلی ایران نام‌گذاری شده‌است و از ده ها دهستان و صدها روستا تشکیل شده. پوشش گیاهی شهرستان نور، شامل دو قسمت جنگل و مرتع میباشد؛ که قسمت جنگلی آن، به خصوص در فصول بهار و پاییز بسیار زیبا و جذاب میباشد.

نام دیگر قدیمی نور که حتی ساکنان کنونی آن نیز گه گاه به جای نور به کار می برند، سولده است. نام کنونی نور از رودخانه نور گرفته شده که از کوه های البرز سرچشمه می گیرد و به رود هراز می پیوندد.

جادبه های گردشگری نور

تلاقی جنگل و دریا در نور، از جذابیت های این شهر بشمار میرود که یکی از عوامل مهم در جذب گردشگرانهم بشمار میرود و شما با خرید ویلا در نور می توانید هم از طبیعت زیبای جنگلی و هم جاذبه های دیدنی ساحلی این منطقه لذت ببرید.

گستردگی شهرستان نور، از سواحل دریا تا ارتفاعات البرز میانی، وجود تنوع آب و هوایی، رودخانه ها، آبشارهای طبیعی، همراه با آثار تاریخی و باستانی اعتبار خاصی به این شهر داده و وجود امکانات رفاهی مناسب آن را به شهری تبدیل کرده که از جهت سرمایه گذاری و گردشگری بسیار مناسب است.

خرید املاک در نور

خرید ویلا، آپارتمان، زمین و ملک تجاری در شهرستان نور چندین سال است که مورد توجه شرمایه گذاران قرار گرفته، به همین دلیل بهترین ملک ها با مناسب ترین اماکانت در این شهر بنا شده اند تا مشتریان بدون هیچ نگرانی ملک مورد نیاز خود را خریداری کنند.

مشاور املاک ویهان پلاس از میان تمامی ملک ها و ویلا های موجود در شهرستان نور، بهترین بنا ها را برگزیده و در این وبسایت گلچین کرده تا مشتریان به آسانی به آنها و تمامی اطلاعات و ویژگی آنها دسترسی داشته باشند وتجربه خریدی بی دردسر را کسب کنند.

خرید زمین در نور

اگر بدنبال خرید یک زمین در شمال مازندران هستید، پیشنهاد ما به شما خرید زمین در نور است چرا که این شهر هم ساحلی و هم جنگلی بشمار میرود و فرصت سرمایه گذاری در این شهر بسیار مناسبی است، زمین های موجود در نور برای ساخت ویلا های جنگلی و ساحلی و سرمایه گذاری از شرایط خوبی برخوردار اند. چنانچه در فرایند انتخاب زمین در نور نیاز به مشاوره و دریافت راهنمایی دارید، کارشناسان فروش ویهان پلاس آماده یاری رساندن در این راه به شما میباشند.

خرید ویلا در نور

شهرستان نور به انواع خدمات و تجهیزات گردشگری مجهز است، دارای امکانات رفاهی کاملی است و از آنجا که یک شهر ساحلی و در عین حال جنگلی بشمار میرود، یکی از مقاصد مورد علاقه مسافران، توریستان و حتی سرمایه گذاران میباشد. شیک ترین  ویلا های بنا شده در شهر نور با مناسب ترین قیمت در دسترس شما بازدیدکنندگان وبسایت ویهان پلاس قرار گرفته و میتوانید با کمک کارشناسان فروش ما، ویلای مورد نظر خود را پیدا کرده و با قیمتی ارزان و مناسب خریداری کنید.